Styrelseledamöter

 

Namn Adress Telefon + E-post Ansvarsområde / Arbetsuppgifter
Patrik Asp Lomvägen 271 070-794 99 55 patrik.asp@sjobrisen.com Ordförande
 
Fredrik de Maré

 

 

 

 

 

Lomvägen 311 070-328 44 24
fredrik.demare@sjobrisen.com
Vice ordförande. Ansvarig upphandling/entreprenader
Henry Eivarsson Lomvägen 141 08-35 26 43
070-982 19 85
henry.eivarsson@sjobrisen.com
Kassör
Christina Werner Lomvägen 511 070-797 55 61 christina.werner@sjobrisen.com Sekreterare. Vice kassör
Per-Göran Olsson
Lomvägen 563 per-goran.olsson@sjobrisen.com Ansvarig skötsel yttre miljö/obehöriga fordon/städdag. Ansvarig information/webb
Majid Eghtesadi Lomvägen 307 majid.eghtesadi@sjobrisen.com Ansvarig yttre media (VA,fiber, avfall, elavtal) Kontaktperson SEOM. Ansvarig upphandling/entreprenader
Björn Lundell Lomvägen 331 073-503 93 55
bjorn.lundell@sjobrisen.com
Ansvarig garage och belysning
Thomas Eriksson (suppleant) Lomvägen 151 thomas.eriksson@sjobrisen.com Ansvarig skötsel yttre miljö/obehöriga fordon/städdag
Grethe Sjölander (fd Domeij)(suppleant) Lomvägen 187  0730-21 26 85     grethe.domeij@sjobrisen.com Ansvarig skötsel yttre miljö/städdag

 

Top